Bezpłatna wycena przeprowadzki tel. 737 351 590

Transport pianina

od 500.00 pln
za usługę
  • Podstawienie samochodu
  • Jeden Kierowca
  • Dwóch do czterech pomocników
  • Zapewniamy załadunek
  • Zapewniamy rozładunek

Usługi transportowe

od 2.50 pln
za km
  • Podstawienie samochodu
  • Jeden Kierowca
  • Brak pomocników
  • Zapewniamy załadunek
  • Zapewniamy rozładunek

Ceny usług dodatkowych

Na koszt każdej przeprowadzki wpływ ma bardzo wiele czynników, takich jak choćby ilość i wielkość dobytku, odległość pomiędzy lokalami oraz zapotrzebowanie na pracowników potrzebnych do pomocy przy załadunku i rozładunku przewożonych rzeczy. Cena przeprowadzki nie zawsze jest łatwa do określenia ze względu na złożoność całego procesu. W związku z powyższym koszty każdej przeprowadzki i jej ostateczną cenę ustalamy po indywidualnej rozmowie z klientem, który jasno określa swoje zapotrzebowanie na wszystkie wymienione czynniki.

Ceny przeprowadzek mogą się ze względów już wyżej wymienionych między sobą różnić, dlatego też niezbędna jest analiza sytuacji oraz wycena, która jest bezpłatna i można jej dokonać na dwa sposoby. Zarówno dzwoniąc na numer +48 737 351 590 (godzina 8-20), jak i przesyłając wiadomość e-mail na adres:

Ogólne koszty przeprowadzek oferowanych przez naszą firmę wynoszą od 1,30 zł za każdy kilometr przewozu rzeczy, w przypadku, gdy potrzebujecie Państwo jedynie transportu, a załadunek i rozładunek przeprowadzany jest we własnym zakresie. Cennik przeprowadzki ulega jednak zmianie, jeśli jednak konieczna jest pomoc przy załadunku i rozładunku to koszt jednej godziny pracy całej ekipy zaczyna się od 99 zł. Z kolei przewóz ładunków specjalnych, takich jak na przykład pianino to koszt całościowy w wysokości od 500 zł.

Zasięg działania

Powyższe ceny przeprowadzek i usług transportowych dotyczą Polski, głównie stolicy Dolnego Śląska i województwa dolnośląskiego (większość usług świadczymy na terenie całego Wrocławia obejmując swoim zasięgiem takie dzielnice jak Krzyki, Fabryczna, Psie Pole, Stare Miasto czy Śródmieście). Cennik usług międzynarodowych i specjalnych jest ustalany indywidualnie. Realizujemy zlecenia także na terenie Unii Europejskiej i poza nią.

Po szczegółowe wyceny prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem komórkowym 737 351 590.

Jak przygotować się do przeprowadzki?

Jak przygotować się do przeprowadzki?

Wiele osób planujących zmianę miejsca zamieszkania zastanawia się, jak dokonać tego możliwie najszybciej i bez zbędnych problemów. Nie jest to łatwe zadanie. Dlatego aby pomóc w zaplanowaniu i wykonaniu przeprowadzki, przygotowaliśmy dla Państwa krótki poradnik.

Dużo czasu na pakowanie

Najtrudniejszą częścią przeprowadzania się jest pakowanie swojego dobytku. Bez względu na to, czy mieszkamy pod danym adresem kilkanaście lat czy zaledwie kilka miesięcy, wydaje się, że rzeczy do przeniesienia jest zawsze za dużo. Jednakże można temu zaradzić i zacząć pakować się dużo prędzej. Minimum miesiąc wcześniej dobrze jest zacząć pakować rzeczy sezonowe, np. letnie ubrania, dekoracje i ozdoby świąteczne itp. Im bliżej do przeprowadzki, tym należy zacząć pakować przedmioty używane częściej.
Dobrze także dokładnie oznaczyć pudełka ze spakowanymi rzeczami. Znacznie ułatwi to późniejsze rozpakowywanie i zorientowanie się, gdzie co się znajduje, jak również samo zapakowanie do samochodu transportowego - na tak delikatne przedmioty jak porcelana, sprzęt RTV czy AGD będzie można zwrócić baczniejszą uwagę.
Przeprowadzka to także znakomita okazja do zrobienia porządków w swojej szafie i domu. Podczas pakowania warto bez żalu pozbyć się rzeczy starych, zepsutych lub takich, których już nie będziemy używać (te warto oddać potrzebującym lub znajomym). Wszystko, co jest zniszczone albo brzydkie, nie powinno znaleźć się w nowym mieszkaniu.
Jako że rozpakowanie się i poukładanie wszystkich naszych rzeczy w nowym miejscu z pewnością potrwa minimum kilka, a nawet kilkanaście godzin, dobrym pomysłem jest też spakowanie jednego czy dwóch pudełek z przedmiotami i ubraniami, które przydadzą nam się przez pierwsze 1-2 dni. Będą to np. szczoteczka do zębów, kosmetyki, bielizna, piżama itp.
Należy też pamiętać o szczególnym obchodzeniu się z najbardziej wartościowymi i ważnymi przedmiotami. Biżuterię, różnego rodzaju umowy i cenne dokumenty trzeba umieścić w bezpiecznym miejscu i najlepiej podczas transportu trzymać blisko przy sobie.

Pilne sprawy do załatwienia

Bez względu na to, jak daleko się przeprowadzamy - czy na sąsiednią ulicę czy też do innego miasta, należy pamiętać o powiadomieniu odpowiednich urzędów, instytucji i firm o zmianie adresu zamieszkania oraz o planowanym terminie przeprowadzki. Powinno się więc powiadomić m.in. Urząd Skarbowy, bank, firmę, z którą podpisaliśmy umowę na internet oraz telewizję kablową, gazownię i zakład energetyczny, ZUS, a także innego typu placówki i firmy, które np. wysyłają nam regularnie korespondencję. Dobrze też skontaktować się z agentem ubezpieczeniowym w sprawie ubezpieczenia mieszkania czy domu – zarówno tego, które opuszczamy, jak i nowego lokum, które także powinno się ubezpieczyć.
Dobrze również zająć się dodatkowymi aktywnościami oraz zajęciami naszymi i bliskich nam osób, i jak najszybciej np. zapisać dzieci do nowej szkoły, na zajęcia pozalekcyjne czy kurs językowy itp.
W przypadku wyprowadzki za granicę, trzeba upewnić się, że posiadamy wszystkie niezbędne i aktualne wizy, szczepienia i dokumenty.

Zorganizuj transport

Przynajmniej miesiąc wcześniej dobrze jest też wybrać firmę transportową. Jeśli chodzi o przeprowadzki Wrocław może się poszczycić naprawdę wielką liczbą tego typu przewoźników. Ale jak wybrać profesjonalną i solidną firmę do przeprowadzki? Szukając takowej firmy, należy się przede wszystkim kierować ilością przewożonych przez nas rzeczy, ewentualnym transportem zwierząt i nietypowych przedmiotów (np. pianina czy fortepianu), możliwością magazynowania przedmiotów, demontażem i montażem transportowanych mebli i zniesienia i wyładowania ich itp. Jeśli chcielibyśmy, aby transport zawierał wszystkie lub niektóre wymienione wyżej dodatkowe elementy, szukajmy firmy, która je zapewnia. Poszukując przewoźnika, dobrze jest też wziąć pod uwagę opinie na jego temat (w większości przypadków bez trudu można je znaleźć w internecie).
Jeśli chodzi o przeprowadzki, cennik owych usług firmy zazwyczaj zamieszczają w internecie. Należy jednakże pamiętać, że konkretny koszt usług przeprowadzkowych uzależniony jest od wielu czynników: rodzaju przewożonych rzeczy, trasy i ilości kilometrów dzielących miejsce docelowe od początkowego, czy usługa ma zawierać dodatkowo załadunek i rozładunek itp. Dlatego profesjonalna firma przeprowadzkowa powinna szczegółowo wypytać o te aspekty, zanim udzieli Państwu wiążącej wyceny.
Należy uważać również na firmy i przewoźników, kwitujących zapytanie o ceny przeprowadzek stwierdzeniem: jakoś się dogadamy. Na takie stwierdzenia powinna się Państwu zapalić przysłowiowa „czerwona lampka”.  Dobra firma transportowa po uzyskaniu niezbędnych informacji udzieli rzetelnej odpowiedzi i poda konkretną cenę za wykonanie danej usługi.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy i skorzystania z naszych usług. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego - chętnie udzielimy odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania oraz przedstawimy szczegółową wycenę interesującej Państwa przeprowadzki.

 

FAQ - czyli najczęstsze pytania naszych klientów...

Co jest potrzebne do przeprowadzki?

Najważniejszymi elementami przeprowadzki są kartony, worki, folia i taśma klejąca. Wszelkie ubrania, sprzęty i akcesoria należy starannie zapakować w kartonowe pudełka, biorąc pod uwagę tworzywo, z którego przewożone rzeczy zostały zrobione. Szczególnie należy skoncentrować się na produktach wykonanych z delikatnego materiału (np. ze szkła), by nie uległy zniszczeniu w czasie transportu. Kartony z kruchymi przedmiotami warto opisać lub wyraźnie oznaczyć podczas pakowania.

Czy trzeba owijać meble folią?

Nie zalecamy owijać dużych mebli folią typu stretch, gdyż utrudnia to ich transport i przenoszenie. Należy zabezpieczyć przede wszystkim szuflady oraz wszelkiego rodzaju drzwiczki, aby nie otworzyły się podczas transportu.

Czy muszę wszystko spakować w kartony?

Zalecamy, aby wszystkie drobne rzeczy zostały spakowane z kartony i solidnie oklejone (szczególnie przedmioty elektroniczne). Dzięki temu przeprowadzka potrwa krócej. Delikatne rzeczy należy dodatkowo zabezpieczyć folią bąbelkową.

Jak długo trwa przeprowadzka?

Czas przeprowadzki jest zależny od wielkości mienia oraz odległości do pokonania. W przypadku przeprowadzek na terenie kraju transport może potrwać do kilku godzin. Przeprowadzki międzynarodowe mogą wydłużyć się do kilku dni.

Ile kosztuje przeprowadzka?

Koszt przeprowadzki zależy od wielkości mienia, odległości od punktu A do punktu B oraz zapotrzebowania na pracowników. Cena przeprowadzki ustalana jest po konsultacji z Klientem.