Przeprowadzki Świdnica » Wrocław

od 200.00 pln
za transport w dwie strony + dodatkowe ustalenia
  • Ilość kilometrów między Wrocławiem, a Lubinem: 65 km
  • Czas przejazdu ok. 1.5 h
  • Dwóch do czterech pomocników do ustalenia
  • Załadunek do ustalenia
  • Rozładunek do ustalenia

Wycena usługi przeprowadzki z Wrocławia do Świdnicy

W dzisiejszych czasach częsta zmiana miejsca zamieszkania nie jest niczym nadzwyczajnym. Sporo osób decyduje się na ten krok choćby w poszukiwaniu lepszego miejsca pracy. Przenosimy się z mniejszego miasta do większego, przykładowo ze Świdnicy do Wrocławia. Większa miejscowość daje lepsze perspektywy. Już sama zmiana miejsca zamieszkania na pewno jest dużym wyzwaniem i wiąże się ze stresem dlatego, zamiast serwować sobie dodatkową porcję nerwów, warto pomyśleć o dobrej firmie przeprowadzkowej, która podejdzie do sprawy profesjonalnie.

Świdnica - Dolnyśląsk

My zajmiemy się Państwa przeprowadzką i zrobimy wszystko, aby przebiegła bez przykrych niespodzianek i nerwów, a Państwo zajmą się innymi, ważniejszymi sprawami. Z nami na pewno łatwiej będzie poradzić sobie z takimi zmianami w życiu. Dlatego zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które poszukują specjalistów w tym zakresie.

Przeprowadzki Świdnica

Usługi transportowe, w tym przeprowadzki, to nasza specjalność. Firma Perfect posiada duże doświadczenie we współpracy zarówno z indywidualnymi klientami, zmieniającymi miejsce zamieszkania, jak i przedsiębiorstwami, przenoszącymi lokalizację swojego biznesu. Przeprowadzka Wrocław – Świdnica – lub w przeciwnym kierunku – to jedna z najczęściej wykonywanych przez nas usług. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie pokonać tę trasę, zmniejszając stres klientów, który naturalnie w takiej sytuacji się pojawia. W zakres naszych obowiązków wchodzi także zniesienie dobytku z lokalu i wniesienia go w docelowym miejscu, a także wszystkie czynności związane z załadunkiem pojazdu.

Usługi transportowe Świdnica

Wszystkie powierzone nam dobra materialne zostaną starannie zabezpieczone na czas transportu. Nie musisz się też martwić o to, że meble lub sprzęt elektroniczny zostaną uszkodzone w czasie przenoszenia ich między samochodem a lokalem. Używamy do tego specjalistycznych wózków transportowych, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia gabarytów. Ponadto nasi pracownicy odbyli specjalne szkolenia, obejmujące także obowiązujące przepisy Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, tzn. BHP. Ewentualne straty materialne pokryje nasze ubezpieczenie przewoźnika. Jednak liczne opinie pozostawione przez naszych dotychczasowych klientów świadczą o wysokiej jakości usług oraz pełnym zadowoleniu.

Jak przygotować się do przeprowadzki?

Jeśli zdecydowałeś się skorzystać z naszej usługi przeprowadzki Strzegom, powinieneś się do niej dobrze przygotować. Możesz znacząco przyśpieszyć czas realizacji, pakując swój dobytek. Ubrania czy pościel włóż do worków, natomiast inne drobne przedmioty spakuj do odpowiednio wytrzymałych kartonów. Dobra z kruchych materiałów oraz sprzęt elektroniczny zabezpiecz dodatkowo przy pomocy miękkiego wypełnienia, uniemożliwiając ich przesuwanie się w kartonie. Meble najlepiej rozkręcić, a przynajmniej owinąć kocami i folią streczową. Nie musisz jednak wykonywać tych czynności samodzielnie – za dodatkową opłatą zrobimy je za Ciebie.