Przeprowadzki Strzelin » Wrocław

od 120.00 pln
za transport w dwie strony + dodatkowe ustalenia
  • Ilość kilometrów między Wrocławiem, a Strzelinem: 38 km
  • Czas przejazdu ok. 1 h
  • Dwóch do czterech pomocników do ustalenia
  • Załadunek do ustalenia
  • Rozładunek do ustalenia

Wycena usługi przeprowadzki z Wrocławia do Strzelina

Przeprowadzki z firmą Perfect to szybka, bezproblemowa i bezstresowa usługa. Dzięki naszemu długiemu doświadczeniu oferujemy wysoką jakość na każdym etapie przeprowadzki. Działamy kompleksowo, pomagamy w całym procesie przeprowadzkowym, więc nie muszą się Państwo o nic martwić. Oferujemy kursy na różnych trasach, takich jak Wrocław-Strzelin.

Strzelin - Dolnyśląsk

Wrocław to stolica Dolnego Śląska, do którego przyjeżdża coraz więcej osób, Strzelin zaś to spokojne miasto oddalone od Wrocławia o około godziny jazdy samochodem. Często kursujemy na tej trasie, nasz transport jest szybki i bezpieczny, mają więc Państwo pewność, że z naszą pomocą zmiana miejsca zamieszkania będzie bezproblemowa i bez przykrych sytuacji. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby tak było, bo jesteśmy profesjonalistami i działamy na tym rynku już dobrych kilka lat.

Przeprowadzki Strzelin

Usługi transportowe i przeprowadzki należą do głównych obszarów naszej działalności. Firma Perfect z chęcią podejmie się współpracy zarówno z przedsiębiorstwami, które przenoszą lokalizację swojego biznesu, jak i z klientami indywidualnymi, zmieniającymi miejsce zamieszkania. Przeprowadzka Wrocław – Strzelin oraz w przeciwną stronę należy do najczęstszych tras, jakie przemierzamy. Dzięki takiemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pokonać ją szybko i sprawnie, co pozwala oszczędzić nerwów naszym klientom. Oprócz samego transportu oferujemy także szereg dodatkowych usług, do których należy znoszenie oraz wnoszenie dobytku, a także pakowanie i rozpakowywanie pojazdu.

Usługi transportowe Strzelin

Zapewniamy staranne zabezpieczenie dóbr materialnych, jakie zostaną nam powierzone. Szczególnie dbamy o transportowany sprzęt komputerowy, urządzenia RTV i AGD, a także meble oraz inne gabaryty. Na wyposażeniu posiadamy specjalistyczne wózki transportowe, dlatego Twoim dobrom nie grozi upadek na etapie przenoszenia ich między lokalem a samochodem. Wszyscy nasi pracownicy są natomiast odpowiednio przeszkoleni, także w zakresie obowiązujących przepisów BHP, czyli Bezpieczeństwa i higieny pracy. Ponadto posiadamy ubezpieczenie przewoźnika na wypadek różnych losowych zdarzeń. O jakości naszych usług świadczą natomiast liczne opinie zadowolonych klientów.

Jak przygotować się do przeprowadzki?

Jeśli planujesz skorzystanie z usługi przeprowadzki Strzegom, dobrze wcześniej się przygotować. Mniejsze rzeczy, np. dekoracje, książki czy sprzęt kuchenny, warto spakować do odpowiednio wytrzymałych kartonów. Jeśli są to przedmioty narażone na uszkodzenia, jak sprzęt elektroniczny czy dobra wykonane z kruchych materiałów, pamiętaj o dodatkowym zabezpieczeniu, nawet przy pomocy papieru lub ściereczek. Ubrania czy pościel wystarczy spakować do worków. Natomiast meble warto owinąć kocami i folią streczową, a w miarę możliwości najlepiej je rozkręcić. Wszystko to możemy zrobić za Ciebie, jednak takie usługi są płatne dodatkowo.