Bezpłatna wycena przeprowadzki tel. 737 351 590

Referencje

Z przyjemnością prezentujemy referencję wystawione przez naszych klientów. Wiemy, że jest to żywy dowód na nasz profesjonalizm. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam wykonać każdą usługę według najwyższych standardów, zachowując szczególną uwagę na powierzone nam mienie.

referencje pdf

Referencje od: Burda Media Polska

Firma RP Radosheck - Przeprowadzki była wykonawcą naszego zlecenia przeprowadzki mienia firmy Burda Media Polska Sp. z o.o. we Wrocławiu. Cały projekt zmiany lokalizacji przebiegł zgodnie z planem. Pracownicy firmy wykazali się dużą elastycznością, zaangażowaniem oraz doświadczeniem.

Nasza współpraca przebiegła sprawnie, dlatego z całym przekonaniem rekomendujemy firmę RP Radosheck - Przeprowadzki jako sprawdzonego, rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

referencje pdf

Referencje od: Politechnika Wrocławska

Politechnika Wrocławska z przyjemnością informuje o podjętej współpracy z firmą RP Radosheck Przeprowadzki z siedzibą we Wrocławiu. Zakres współpracy dotyczył zorganizowania przeprowadzki mebli i dokumentów jednego z Wydziałów Politechniki między budynkami kampusu. Ponadto - ze względu na szczególne wymagania właściciela budynku - konieczne było zastosowanie wysokiego poziomu zabezpieczeń drogi transportu mebli oraz zorganizowanie transportu po godzinach pracy klientów budynku w bardzo krótkim oknie czasowym. Dla współpracy ważne było również to, żeby kontrahent okazał się elastyczny i dostosował się do rygorystycznych zasad narzuconych Politechnice. Z tego też powodu istotne było sprawne i płynne działanie. Wszystkie oczekiwania i zobowiązania nałożone na Politechnikę zostały wypełnione dzięki współpracy z PR Radosheck Przeprowadzki.

Politechnika Wrocławska poleca PR Radosheck Przeprowadzki także ze względu na terminowość wykonania zlecenia, zaangażowanie, zrozumienie dla specyfiki działania Politechniki i szczególne podejście do tematu, rzetelność oraz otwartą komunikację ułatwiającą pracę obu stronom.

referencje Various

Referencje od: VARIOUS Kancelaria Radcy Prawnego

Rekomenduję firmę RERFECT PRZEPROWADZKI - Mirosław Łyszkiewicz jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań i obsługi w zakresie przeprowadzek. Firma dysponuje doświadczoną kadrą oraz potencjałem technicznym koniecznym do świadczenia usług. Czynności wykonują starannie i rzetelnie, z troską o powierzone rzeczy. Sprawna organizacja pracy gwarantuje wysoki poziom wykonania usługi. Powierzone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką, w pełni profesjonalnie i w uzgodnionym terminie, bez potrzeby nadzorowania i kontrolowania wykonawcy.Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązywania kontaktu oraz szybkość reakcji pracowników Firmy. Korzystanie z usług firmy Perfect Przeprowadzki z Wrocławia sprawia, że tak z reguły uciążliwa czynność przeprowadzki, odbywa się sprawnie , szybko, jest nieuciążliwa i nieabsorbująca zleceniodawcę.

Firma Perfect Przeprowadzki jest godna polecenia przy realizacji wszelkich zadań związanych z przewozem rzeczy.

referencje pdf

Referencje od: PPH Lewin

Firma Transport-Przeprowadzki „Perfect” z Wrocławia wykonała w styczniu 2015r. przeprowadzkę naszej firmy z Wrocławia do Warszawy. Wszystkie rzeczy, a zwłaszcza nasze nowe meble zostały bezpiecznie załadowane na samochód i wyładowane na miejscu bezstresowo i bez uszkodzeń. Zwróciłem uwagę, że pracownicy wykonywali swoje prace bardzo profesjonalnie. Panowie zwracali również uwagę estetyką i byli ubrani w ładne, czyste i jednakowe kombinezony. Polecam ich innym.

referencje pdf

Referencje od: INTEGART Sp. z o.o.

Mamy przyjemność poinformować, że firma Usługi Transportowe i Przeprowadzki Perfect ul. Stalowa 63/49, 50-490 Wrocław była naszym wieloletnim partnerem w ramach realizacji usług transportowych. Współpracując z naszą firmą Perfect udowodnił, że jest sprawdzoną, rzetelną i godną zaufania firmą przewozową i w pełni zasługuje na rekomendacje jako profesjonalny partner w realizacji procesu dostaw. Wysoka jakość usług, rzetelności, profesjonalizm, terminowość to niektóre z cech charakteryzujących wykonywanie usługi. Szczególnie ważnym aspektem we współpracy była bardzo duża elastyczność, otwartość oraz zrozumienie potrzeb naszych oraz naszych klientów.

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę Perfect oraz z całą pewnością polecić ją jako partnera godnego zaufania.

referencje pdf

Referencje od: Przedsiębiorstwo STRATUS s.c.

Polecam firmę Perfect z siedzibą we Wrocławiu ul. Stalowa 63/49, która świadczy usługi transportowe i przeprowadzki.

Firma wielokrotnie wykonywała nam swoje usługi i zawsze była na umówioną godzinę. Usługi były wykonywane w niskiej cenie, rzetelnie i nie było nigdy reklamacji do wykonywanych prac. Meble i inne produkty, przywożone były w stanie nieuszkodzonym. Zatrudnieni w firmie pracownicy to wyszkoleni profesjonaliści.

Ze stałej współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni.

referencje pdf

Referencje od: AVUS Polska

Firma Perfect przeprowadziła nasz oddział w październiku 2014 na nową lokalizację. Przeprowadzka odbyła się zgodnie z planem, bezpiecznie, w bezstresowej atmosferze. Uzgodnienia szczegółów transportu były o tyle łatwiejsze, że ze strony Pana Mirka było bezpośrednie i przyjazne podejście do potrzeb i pomysłów klienta. Polecamy tę firmę.

referencje pdf

Referencje od: Ewa Twardowska

Firma Perfect profesjonalnie dokonała przeprowadzki we Wrocławiu. Zgodnie z ustaleniami zabezpieczyła sprzęt, meble, rzeczy osobiste. Przeprowadzka odbyła się bez stresu. Jestem zadowolona. Dla firmy ocena bardzo dobra

referencje pdf

Referencje od: Damian Świerczyński

Polecam firmę przeprowadzkową Perfect z Wrocławia.

W miesiącu luty 2015 korzystałem z ich usług. Przeprowadzałem mieszkanie we Wrocławiu o powierzchni 60m2 do domku w Czarnkowie.
Warto im zaufać towar został należycie zabezpieczony i przewieziony

referencje pdf

Referencje od: WITPOL, Dominiak Paweł

Korzystałem z usług firmy transport przeprowadzki perfect - jestem bardzo zadowolony polecam

referencje pdf

Referencje od: Klaudia Tas

Przeprowadzka z Obornickiej we Wrocławiu do pobliskiego Kilianowa z firmą Perfect to profesjonalnie wykonana usługa. Miły kontakt, szczegóły dogadane szybko i w najdogodniejszym terminie. Co do samej przeprowadzki: brak windy, wąska klatka schodowa i 4 piętro nie zniechęciły panów. Pracownicy kulturalni, czyści, pamiętali, by przewożone meble porządnie zabezpieczyć. Kartony zawierały dużo szklanych szpargałów, które dotarły całe. Polecam, Klaudia Tas

referencje pdf

Referencje od: Małgorzata M.

Firma Perfect przeprowadziła mnie z Wrocławia do Długołęki bardzo profesjonalnie i w dobrej cenie. Sprzęt RTV i AGD, meble profesjonalnie zabezpieczone w trakcie wynoszenia, wnoszenia i transportu nic nie zostało uszkodzone, pomogli w demontażu i montażu. Jestem bardzo zadowolona z ich usług jest to solidna i rzetelna firma. Polecam Gośka M.

referencje pdf

Referencje od: Karol Staśkiewicz

Gorąco polecam firmę: Transport i Przeprowadzki "Perfect" z Wrocławia. Korzystałem z usług tej firmy w styczni 2015r. przy przeprowadzce z Opola do Wrocławia. Usługa została wykonana z największą starannością oraz pełnym profesjonalizmem. Przewożone rzeczy były bardzo dobrze zabezpieczone oraz dowiezione punktualnie na wskazany adres. Bardzo dobry kontakt i podejscie firmy nastawione na klienta sprawiają, że wspòłpraca z tą firmą to czysta przyjemność.

Jeszcze raz dziękuję, gorąco polecam i pozdrawiam.

referencje pdf

Referencje od: Małgorzata K.

Firma Perfect przeprowadzała moje małe biuro rachunkowe do nowej siedziby firmy poza granicami Wrocławia. Sprzęt elektroniczny i szklane elementy mebli zostały bardzo dobrze zabezpieczone i nic z tych rzeczy nie ucierpiało podczas załadunku, transportu i rozładunku. Bardzo zgrana i profesjonalna ekipa podchodzi z sumiennością do wykonywania swoich usług. Bardzo polecam firmę Perfect do przeprowadzek na terenie Wrocławia i okolic, zwłaszcza jeśli mamy do przewiezienia delikatny sprzęt i nie chcemy się zastanawiać, czy dojedzie w całości na miejsce.

referencje pdf

Referencje od: Szkoła fotografii

Korzystaliśmy z usług firmy Perfect podczas przeprowadzki do nowej siedziby szkoły w granicach Wrocławia, ze Śródmieścia na Krzyki. Ze względu na to, że posiadamy dużo drogiego i delikatnego sprzętu fotograficznego, mieliśmy spore obawy związane z przeprowadzką. Firma Perfect to jednak grupa fachowców, która charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta i doskonale zabezpieczyła cały nasz dobytek, także przedmioty o nietypowych gabarytach, jak różnego rodzaju stelaże i statywy. Z czystym sumieniem polecamy firmę Perfect, także przy trudnych przeprowadzkach.