Bezpłatna wycena tel. 737 351 590

Transport pianin

Instrumenty muzyczne są bardzo delikatne i mogą łatwo ulec uszkodzeniu w czasie przeprowadzki. W przypadku transportu takiego ładunku trzeba zachować najwyższą ostrożność. Do najtrudniejszych zadań należy transport pianin, ponieważ są to instrumenty o dużych gabarytach i masie. Dlatego w tym celu warto skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Nasza firma posiada duże doświadczenie w przewożeniu instrumentów muzycznych, w tym również transporcie pianin. Dysponujemy odpowiednim wyposażeniem, które umożliwia bezpieczne przenoszenie oraz transport tak delikatnego ładunku. Poradzimy sobie nawet z najtrudniejszymi wyzwaniami i wyniesiemy pianino z każdego domu lub mieszkania bez ryzyka uszkodzeń.

Jak przygotować pianino do transportu poza Wrocław

Gwarantujemy Państwu profesjonalny transport pianina lub fortepianu

Transport pianin i innych nietypowych elementów we Wrocławiu

Zapewniamy również odpowiedni transport pianina. Gwarantujemy właściwą ochronę instrumentu, dzięki odpowiedniemu przygotowaniu do przewożenia oraz wykorzystaniu wszystkich środków bezpieczeństwa. Niezależnie od dystansu i warunków na drodze, instrument dojedzie na miejsce przeznaczenia w nienaruszonym stanie.

Nasze doświadczenie sprawia, że możemy zapewnić bezpieczny i sprawny transport każdego pianina. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że są to cenne instrumenty, które często mają również bardzo dużą wartość sentymentalną. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób i dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wysokie wymagania naszych klientów. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu. Chętnie wyjaśnimy wszystkie wątpliwości dotyczące przewozu instrumentów muzycznych oraz innych cennych i delikatnych przedmiotów.

Nasza pomoc w załadunku i rozładunku to gwarancja na odpowiednie zabezpieczenie rzeczy, tak aby dotarły do nowej lokalizacji bez najmniejszego uszczerbku...

Jak przeprowadzić bezpieczny transport pianin i fortepianów?

Instrumenty muzyczne tak dużych gabarytów potrafią osiągać wagę dochodzącą nawet do 300 kilogramów. W związku z tym faktem zdecydowanie nie polecamy nikomu rozwiązania, którym jest samodzielny transport fortepianów - bez wykorzystania odpowiedniego sprzętu i narzędzi oraz bez pomocy doświadczonych fachowców. Nie warto ryzykować zdrowiem lub narażeniem instrumentu na uszkodzenia, zwłaszcza że oferowana przez nas cena transportu fortepianu lub pianina jest bardzo atrakcyjna.

Aby wyeliminować ryzyko związane z transportem pianin i fortepianów, podczas przewożenia instrumentów wykorzystujemy sprzęt taki jak:

  • wózki fortepianowe lub meblowe, zapobiegające poślizgowi i przemieszczaniu,
  • gąbki, pasy mocujące i uprzęże transportowe, profilowane pokrowce, deski oraz rampy ułatwiające podjazd,
  • pojemne i zapewniające bezpieczeństwo busy, obsługiwane przez kwalifikowanych profesjonalistów.

W Perfect o konstrukcji pianin i fortepianów wiemy wszystko, co potrzebne dla ich skutecznego przewożenia. W zależności od trasy, ukształtowania terenu oraz rodzaju budynków uwzględnionych w usłudze transportu, korzystamy z różniących się od siebie narzędzi i zabezpieczeń. Dodatkowo Polska to nie jedyny obszar naszej działalności, więc oferujemy kompleksowość w doborze docelowego punktu podróży. Oprócz transportu w obrębie standardowych dla nas miejsc, takich jak Wrocław i Dolny Śląsk, oferujemy także usługi przewozowe uwzględniające wiele krajów Unii Europejskiej.

Transport pianin i fortepianów z firmą Perfect to gwarancja bezpieczeństwa, efektywności i satysfakcji. Już dziś zapraszamy Państwa do przetestowania naszych usług!

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas tel.: 737 351 590