Bezpłatna wycena tel. 737 351 590

Przeprowadzki mieszkań i domów

Przeprowadzki mieszkaniowe to jeden z nieodzownym elementów naszego życia. Każdemu z nas przytrafia się minimum jedna przeprowadzka, która uwarunkowana jest przeróżnymi sytuacjami. Zdarza się, że stajemy przed wyborem między mieszkaniem w bloku, a przeprowadzką do własnego domu. Jednym z powodów zmiany miejsca zamieszkania jest zwiększenie komfortu życia, gdzie często decydujemy się na większe lokum lub przeprowadzkę do domu. Odpowiednie zabezpieczenie naszego majątku stanowi stresujący element przeprowadzki. Każdy z nas posiada wiele rzeczy takich jak meble, drobne artykuły gospodarstwa domowego czy szczególnie ważne dla nas przedmioty np. rodowe pamiątki, które mają dla nas wartość sentymentalną. Nasza firma wykonując przeprowadzki domów czy mieszkań proponuje kilka rozwiązań, które w znaczący sposób podniosą ich komfort:

Etap 1.

Drobne rzeczy takie jak książki czy dekoracje powinny zostać zapakowane do zabezpieczonych kartonów. Sklepy budowlane lub meblowe takie jak Castorama, Obi, Praktiker czy Ikea oferują najlepsze z nich. Kartony przeznaczone do przeprowadzek posiadają do 30 kg nośności. Zabezpieczenie naszych dóbr jest niezwykle ważne, a pakując szklane, porcelanowe czy inne kruche przedmioty pamiętajmy o ich należytym zabezpieczeniu np. przekładaniu ich papierem lub czymś miękkim np. ściereczkami. W taki sposób możemy łatwo zabezpieczyć delikatne przedmioty i uchronić je przed stłuczeniem czy zniszczeniem.

Częstym problemem jest zbyt duży ładunek w kartonie, który utrudnia przenoszenie i czasami doprowadza do ich rozerwania. Proponowane przez nas kartony idealnie nadają się do przeprowadzek dzięki jednakowym gabarytom uławiającym transport. Każdorazowe opisane kartonów jest niezbędne i bardzo ułatwia dokończenie procesu przeprowadzki mieszkań czy domu.

Kartony używane do przeprowadzek w naszej firmie

Etap 2.

Najlepszym wyborem przy pakowaniu ubrań, butów czy pościel są duże i wytrzymałe worki. Kategorycznie odradzamy używania worków na śmieci z powodu ich niskiej wytrzymałości i tendencjach do rozrywania podczas transportu. Również w tym przypadku należy je odpowiednio oznaczyć i zabezpieczyć np. taśmą do pakowania.

Etap 3.

Wykonując przeprowadzkę do mieszkania czy domu nieodzownym elementem jest transport mebli i innych wielkogabarytowych przedmiotów. Odpowiednie zabezpieczenie folią stretchową i kocami skutecznie chroni przed uszkodzeniami podczas transportu.

Etap 4.

W przypadku kiedy posiadamy skręcane meble zaleca się ich rozkręcenie, które pomoże w łatwym i bezpiecznym transporcie. Takie rozwiązanie okazuje się bardzo przydatne w sytuacjach, kiedy wykonujemy przeprowadzki mieszkań do np. bloków. Ułatwia to wnoszenie mebli na duże wysokości.

Etap 5.

Wszystkie tego typu czynności możemy wykonać odpłatnie. Pozostawiamy wybór naszym klientom, gdyż z różnych powodów nasi klienci nie mogą lub nie chcą ich wykonywać przy przeprowadzkach mieszkań czy domów. W trosce o komfort naszych usług podczas wykonywania przeprowadzki domów czy mieszkań wszystkie rzeczy układamy według zaleceń klienta. Wymienione wyżej działania wykonuje Wrocławska firma PERFECT-PRZEPROWADZKI po uzgodnieniu i wcześniejszej wycenie. Stosując się do wszystkich punktów każda przeprowadzka będzie wykonana w sposób bezpieczny i bezstresowy.