Bezpłatna wycena przeprowadzki tel. 737 351 590

posiadamy profesjonalną flotę samochodową

Najlepsze przeprowadzki w mieście, w kraju i za granicąIstniejemy na rynku od 4 lat i wykonujemy przeprowadzki biur, firm i klientów indywidualnych we Wrocławiu, w Polsce jak też w całej Unii Europejskiej. Zdobyliśmy bogate doświadczenie w tym fachu, przez co jesteśmy przygotowani, aby stanąć przed każdym kolejnym wyzwaniem.

Nasza firma posiada do dyspozycji klientów dwa duże samochody ciężarowe (plandeka) przystosowane do większych przeprowadzek i dwa małe (blaszaki) do drobniejszych zleceń. Swoje usługi wykonujmy rzetelnie, zwracając szczególną uwagę na to, aby nie uszkodzić transportowanych mebli i innych przewożonych rzeczy. Zwracamy uwagę też na to, aby w trakcie transportu ładunków nie narazić na zniszczenie w pomieszczeniach ścian czy futryn.

W zależności od potrzeb do danego zlecenia jesteśmy w stanie wysłać zarówno sam pojazd, jak i również dodatkowych pracowników, a nawet kilka aut. Wszyscy zatrudnieni przez nas fachowcy są kompetentni i przeszkoleni w wykonywaniu swoich obowiązków. Wykonywaliśmy już w naszej historii wiele zleceń i dzięki wysokiemu poziomowi naszych usług wszyscy klienci byli zadowoleni. Często się zdarza, że zapraszają nas po raz kolejny do współpracy, co jest dla nas największą pochwałą.

Nasze doświadczenie w transporcie zdobywaliśmy nie tylko we Wrocławiu

Przeprowadzaliśmy klientów do różnych miejsc w kraju i za granicą. Np. Wrocław, Kłobuck, Gdańsk, Warszawa, Kamień Pomorski, Austria, Niemcy, Francja. Jest to jedynie kilka wybranych miejsc do których do tej pory zdarzyło nam się wyjeżdżać.

Wśród naszych zleceń zdarzyły się tak nietypowe przeprowadzki jak:

  • - przenoszenie całego wyposażenia budynku po remoncie na wydz. Architektury Politechniki Wrocławskiej,
  • - transport archiwum z Wrocławia do Świebodzic i z Kamienia Pomorskiego do Świebodzic dla szpitali NFZ.

Więcej o naszych kwalifikacjach można przeczytać w zakładce referencje. Chcemy świadczyć usługi najwyższej jakości, ponieważ sprawia nam to satysfakcję i poczucie spełnionego obowiązku, a co za tym idzie również uczciwie zarobionych pieniędzy. Wybierając firmę do przeprowadzek powinniście Państwo brać pod uwagę nie tylko cenę, ale również wiele innych walorów np.:

  • - dostosowanie samochodu do wielkości danego transportu, do dużych przeprowadzek konieczny najczęściej jest samochód z plandeką,
  • - samochód wewnątrz powinien być czysty i posiadać zabezpieczenia przystosowane do przewożenia towar: gumy, pasy, folię „strecz”, koce, folię bąbelkową.
sprzęt wykorzystywany przy przeprowadzce

Nie warto wybierać firm z małymi i starymi samochodami zwłaszcza do większych przeprowadzek. W takich pojazdach są niewygodne nadkola i niewłaściwie ułożony ładunek może ulec uszkodzeniu, co narazi Państwa na uszkodzenia mebli. Często spotkaliśmy się z efektami przewożenia źle poukładanego i niezabezpieczonego towaru. Gdy jest firma nierzetelna i nieubezpieczona oraz brak jej doświadczenia, to możecie Państwo pomimo niskiej ceny więcej stracić.

Polecamy nasze usługi i zapraszamy do kontaktu.