Przeprowadzki Opole » Wrocław

od 290.00 pln
za transport w dwie strony + dodatkowe ustalenia
  • Ilość kilometrów między Wrocławiem, a Opolem: 97 km
  • Czas przejazdu ok. 2 h
  • Dwóch do czterech pomocników do ustalenia
  • Załadunek do ustalenia
  • Rozładunek do ustalenia

Wycena usługi przeprowadzki z Wrocławia do Opole

Szybki i bezpieczny transport opanowaliśmy do perfekcji. Dzięki temu, że istniejemy na rynku już wiele lat, zdobyliśmy niezbędne w swojej pracy doświadczenie i cieszymy się dobrymi opiniami wśród naszych klientów. Jeśli i Ty nie chcesz ryzykować – wybierz pewną ekipę!

Opole - Opolskie

Opole to nie tylko słynne miejsce, w którym odbywa się kultowy już, od wielu lat kultywowany, festiwal muzyczny. Miasto to dobrze znane jest również fanom architektury oraz spędzania czasu na wolnym powietrzu, ponieważ znajduje się tam wiele obszarów leśnych. Opole to istny raj dla grzybiarzy, ponieważ w lasach występują rzadko spotykane i chronione odmiany grzybów.

Perfect Przeprowadzki Opole – Co nas wyróżnia?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej wykwalifikowanej ekipy fachowców i doskonale wyposażonemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie zrealizować zarówno małe, średnie, jak i też większe przeprowadzki. W kwestii takiej jak profesjonalne usługi transportowe Opole jest jednym z wielu miast, w których oferujemy kompleksowe wsparcie naszych specjalistów. W zależności od indywidualnych potrzeb i ustaleń poczynionych na etapie bezpłatnej wyceny możemy zaoferować pomoc na każdym etapie. Nasi fachowcy są w stanie wszystko zapakować, zabezpieczyć, załadować, rozładować i rozlokować w docelowych pomieszczeniach. W trakcie naszej niemalże 5-letniej działalności realizowaliśmy również przeprowadzki firmowych siedzib, archiwów, biur i magazynów.

Perfect Przeprowadzki Opole – Zakres usług

Nasza atrakcyjna cenowo oferta przeprowadzki Opole – Wrocław skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i też firmowych. Należy podkreślić tu, iż z przyjemnością podejmiemy się także realizacji zlecenia takiego jak przeprowadzka Wrocław – Opole. Na tej niemalże 100-kilometrowej trasie za transport w dwie strony zapłacić trzeba zaledwie 500 złotych. Należy tu jednak pamiętać, iż nie uwzględnia to kosztów rozładunku i załadunku. Wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających Klientów, oferujemy wsparcie dodatkowych pomocników, dzięki któremu cały proces przebiegać może jeszcze szybciej i sprawniej niż zwykle. Jesteśmy również w stanie pomóc na wczesnym etapie przygotowań takich jak pakowanie czy segregowanie sprzętu i dokumentów. Ze względu na szeroki zakres usług wszystkie nasze zlecenia wyceniane są bezpłatnie i indywidualnie. W przypadku jakichkolwiek pytań lub chęci podjęcia współpracy prosimy o kontakt telefoniczny albo e-mailowy.