Bezpłatna wycena tel. 737 351 590

Utylizacja

Przeprowadzki to ważne momenty w życiu każdego człowieka, jednak nie należy ukrywać, że są to momenty trudne. Trzeba nie lada sił, zdolności organizacyjnych oraz zaangażowania ludzi i sprzętu aby taki proces przebiegł szybko i bezproblemowo. Rozumiemy to doskonale dlatego przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę związaną z tematyką przeprowadzek.

W naszej ofercie znajdują się zarówno usługi związane z przeprowadzeniem procesu utylizacji różnego rodzaju odpadów, jak i usługi sprzątania czy przewozu mebli i innych sprzętów.

Ponadto wykonujemy wszelkie prace związane ze sprzątaniem pomieszczeń tak biurowych, magazynowych, jak i domów i mieszkań.

Jak wygląda oferowana przez nas utylizacja?

W przypadku usługi utylizacji pod uwagę bierzemy stare meble, dywany, odzież czy dokumenty oraz inne odpady. Koszt utylizacji 100 kilogramów takiego odpadu to 25 zł, do czego należy dodać koszty transportu.

W sprawie szczegółowych wycen przeprowadzek oraz usług prosimy o kontakt telefoniczny (tel. +48 737 351 590 w godzinach 8-20) lub też mailowy na adres radosheck79 (at) gmail.com. Wycena usług jest bezpłatna.

Utylizacja dokumentów - Perfect Wrocław
Utylizacja papieru - Perfect
Utylizacja mebli - Perfect