Przeprowadzka międzynarodowa – jak zorganizować?

Samodzielna organizacja przenosin do nowego miejsca zamieszkania to zadanie wymagające czasu i energii. Przeprowadzka międzynarodowa często powoduje trudności, rosnące wraz z dystansem, jaki musimy pokonać z naszym dobytkiem. Z myślą o klientach, którzy planują wyjazd za granicę lub powrót do Polski, oferujemy usługę przeprowadzki międzynarodowej.

O czym warto pamiętać w czasie przeprowadzki międzynarodowej?

Przeprowadzka międzynarodowa i jej organizacja nie różnią się wiele od przeprowadzek regionalnych, jednak wymagają doskonałej organizacji i dopełnienia formalności (także tych związanych z wywozem niektórych przedmiotów za granicę). Przede wszystkim należy się upewnić, czy posiadamy ważne dokumenty, rozwiązać umowy z dostawcami mediów oraz załatwić niezbędne sprawy w urzędach. Przy całym natłoku obowiązków niezbędne jest także przygotowanie całego dobytku do transportu i zorganizowanie pojazdu lub pojazdów, które bezpiecznie dowiozą go na miejsce docelowe.

Przeprowadzka międzynarodowa – tylko z profesjonalną firmą

Zadanie spakowania, transportu i rozładunku sprzętów w czasie przeprowadzki międzynarodowej warto zlecić firmie przeprowadzkowej. Dzięki naszym usługom zaoszczędzą Państwo czas potrzebny na samodzielne przeglądanie i pakowanie przedmiotów, a także zyskają pewność, że zostaną one dostarczone pod wskazany adres w stanie nienaruszonym. Nasze doświadczenie i odpowiedni sprzęt pozwalają na doskonałe zabezpieczenie bagażu podczas transportu, komfortowe przeniesienie go, przewóz i rozpakowanie. Wszystkie usługi wykonujemy z najwyższą starannością, dbając o bezpieczeństwo samego ładunku, ale także ścian czy drzwi w pomieszczeniach.

Przeprowadzka międzynarodowa – profesjonalne usługi

Przeprowadzka międzynarodowa to spore wyzwanie, wymagające profesjonalnej pomocy. Firma Perfect wykona na Państwa życzenie kompleksową usługę przeprowadzki międzynarodowej. Dysponujemy pasami transportowymi i mocującymi, rampami, wózkami, pokrowcami, a także materiałami idealnymi do pakowania i ochrony Państwa sprzętów. Posiadamy pojemne pojazdy obsługiwane przez wykwalifikowanych pracowników znających topografię Europy. W ramach naszych usług oferujemy nie tyko przewóz elementów wyposażenia, ale także ich pakowanie, wynoszenie, załadunek i rozładunek. Proponujemy Państwu bezpieczny transport mebli (również ich uprzednie rozkręcenie, jeśli zajdzie taka potrzeba) oraz transport szkła i innych delikatnych przedmiotów. Posiadamy doświadczenie w przewozie sprzętów AGD i elektroniki, jak również sprzętów nietypowych, np. fortepianów czy pianin.

Przeprowadzka międzynarodowa z firmą Perfect to gwarancja bezpieczeństwa, terminowości i profesjonalizmu, potwierdzonych licznymi referencjami. Zapraszamy do kontaktu!