Bezpłatna wycena tel. 737 351 590

Pakowanie przy przeprowadzce

Firma Perfect istnieje na rynku od ponad 4 lat. Z powodzeniem współpracujemy z wrocławskimi firmami, przedsiębiorstwami oraz mieszkańcami miasta. Nasze usługi wykonujemy rzetelnie, z dochowaniem staranności i zapewnieniem maksymalnego bezpieczeństwa. Dotyczy to zarówno towarów podczas wyprowadzki z domów i mieszkań, jak również ich transportu oraz rozładunku.

Szczególną uwagę, podczas przenoszenia rzeczy, zwracamy na ściany i drzwi pomieszczeń. Dbamy również o bezpieczeństwo przedmiotów szklanych i plastikowych. Z reguły do zlecenia oddelegowywana jest trzy osobowa załoga składająca się z naszych wykwalifikowanych pracowników. Dwóch z nich zajmuje się noszeniem Państwa rzeczy i mebli, natomiast trzeci z nich układa towar logistycznie, w odpowiedniej kolejności. Wszystko po to, aby podczas transportu uniknąć wszelkich uszkodzeń i strat.

Utylizacja dokumentów - Perfect Wrocław

Jak pakujemy rzeczy do przetransportowania?

Rzeczy większe gabarytowo, takie jak: pralka, lodówka, tapczany, wersalki, meble, łóżka, rowery itp., są zawsze ładowane na początku. Następnie drobiazgi zapakowane w kartony. Naszym klientom, z uwagi na komfort i bezpieczeństwo, polecamy kartony o nośności 30 kg. Z łatwością zakupimy je w sklepach typu Castorama, Obi, Ikea itp. Podobne zalecenia dotyczą worków na ubrania i buty. Starajmy się wybierać te o dużych rozmiarach i wytrzymałości. Unikajmy słabych worków np. do pakowania śmieci. Wszystko po to, aby przeprowadzka przebiegła w sposób sprawny i bezpieczny. Nasza firma stawia czoła przeprowadzkom każdego dnia. Dlatego pragniemy podzielić się naszym wieloletnim doświadczeniem i maksymalnie jak to możliwe ułatwić Państwu ten proces.

Jeśli Państwo nie możecie lub nie macie czasu na spakowanie i przygotowanie mieszkania do przeprowadzki (rozkręcanie szaf i łóżek itp.), możemy to zrobić za Państwa, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Posiadamy aktualizowane ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej przewoźnika w krajowym oraz międzynarodowym ruchu drogowym. Dostarcza je nam renomowana i sprawdzona firma ubezpieczeniowa- Uniqua.