Przeprowadzki Strzegom » Wrocław

od 180.00 pln
za transport w dwie strony + dodatkowe ustalenia
  • Ilość kilometrów między Wrocławiem, a Strzegomiem: 60 km
  • Czas przejazdu ok. 1,5 h
  • Dwóch do czterech pomocników do ustalenia
  • Załadunek do ustalenia
  • Rozładunek do ustalenia

Wycena usługi przeprowadzki z Wrocławia do Strzegomia

Możemy śmiało pochwalić się tym, że jesteśmy niezniszczalni jak strzegomski granit! Nasze usługi, które kierujemy do Państwa są najwyższej jakości, z użyciem najwyższej klasy sprzętów przewoźniczych. Nie istnieją dla nas zadania nie do wykonania – podejmiemy się każdego, absolutnie każdego zlecenia.

Strzegom - Dolnyśląsk

Strzegom na tle innych dolnośląskich miast wyróżnia się tym, że jest wielkim ośrodkiem kamieniarskim. Wydobywa się tu niezliczone ilości granitu, które przewożone są później do zakładów zajmujących się obróbką tego surowca na terenie całej Polski.

Przeprowadzki Strzegom

Usługa przeprowadzek to główna specjalność naszej działalności. Firma Perfect współpracuje zarówno z indywidualnymi klientami, którzy postanowili zmienić miejsce zamieszkania, jak i z przedsiębiorstwami, które są zmuszone przenieść lokalizację swojego biznesu. Przeprowadzka Wrocław Strzegom, a także w odwrotnym kierunku, to jedna z najczęściej pokonywanych przez nas tras. W związku z tym przemierzamy ją szybko i sprawnie, dzięki czemu nie musisz się martwić, że stracisz wiele czasu. W ramach usługi istnieje możliwość zniesienia przez nas oraz zapakowania dobytku do samochodu, a także rozpakowania i wniesienia.

Usługi transportowe Strzegom

Gwarantujemy dokładne zabezpieczenie powierzonych nam dóbr materialnych. Szczególną uwagę zwracamy na przewożony sprzęt komputerowy, AGD i RTV, a także na wszelkie inne gabaryty, w tym meble. Dysponujemy specjalistycznymi wózkami transportowymi, które zapewniają najwyższe bezpieczeństwo na etapie ładowania. Należy też dodać, że pracownicy firmy przeprowadzkowej Perfect są starannie przeszkoleni, w tym także w zakresie przepisów o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy, czyli BHP. Natomiast na swoją działalność posiadamy ubezpieczenie przewoźnika. O jakości naszych usług świadczy także zadowolenie dotychczasowych klientów, o czym można się przekonać dzięki licznym pozostawionym przez nich opiniom.

Jak przygotować się do przeprowadzki?

Jeżeli chcesz skorzystać z usługi przeprowadzki Strzegom, warto wcześniej odpowiednio się do niej przygotować. Wszystkie mniejsze przedmioty, takie jak np. książki, płyty, dekoracje czy sprzęt kuchenny, spakuj do solidnych kartonów. W przypadku dóbr narażonych na uszkodzenie, wykonanych ze szkła lub porcelany, a także sprzętu elektronicznego, pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu przy pomocy folii bąbelkowej, styropianu, papieru lub ściereczek. Ubrania możesz spakować do worków, a meble warto zabezpieczyć folia streczową i w miarę możliwości rozkręcić je. Wszystkie te czynności mogą także zostać odpłatnie wykonane przez naszą firmę.