Nasze usługi

Celem działalności naszej firmy są usługi przeprowadzkowe, transportowe oraz usługi przwozowe dla firm, instytucji oraz osób prywatnych na terenie Wrocławia, Polski, a także innych państw Europy. Naszym klientom od wielu lat zapewniamy usługi transportowe najwyższej jakości, zachowując szczególną dbałość o przewożony ładunek czy osoby. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzin naszego bloga.

Usługi transportowe

Firma Perfect Przeprowadzki oferuje profesjonalne usługi transportowe dla dużego i małego załadunku. W zależności od potrzeb można skorzystać z większego lub mniejszego samochodu transportowego. Usługa sprawdzi się w szczególności w przypadku przedsiębiorstw i osób prywatnych, które samodzielnie pragną spakować i rozpakować przewożone przedmioty lub korzystają z pomocy profesjonalnej firmy. W załadunku i rozładunku gabarytów bezpośrednio z samochodu klientom pomagają nasi pracownicy.

Usługi przeprowadzkowe

Przeprowadzki powierzchni biurowych i mieszkalnych to specjalność firmy Perfect Przeprowadzki. Od wielu lat zajmujemy się przeprowadzaniem organizacji i domów na terenie Wrocławia i okolic. W zależności od potrzeb naszych klientów jesteśmy w stanie wykonać usługi przeprowadzkowe na terenie całego kraju, a nawet Europy. Podczas przeprowadzek dbamy o powierzone nam mienie oraz jego właściwe zabezpieczenie, transport i rozpakowanie w wybranym miejscu. Nasi pracownicy to profesjonaliści w swoim fachu.

Usługi przewozowe

Bezpieczny przewóz m.in. antyków i instrumentów muzycznych, takich jak pianino lub fortepian, to kolejna usługa, w której możemy nazwać się specjalistami. Nasi pracownicy zadbają o to, by sprzęty były jak najlepiej zabezpieczone na czas transportu oraz dotarły w stanie nienaruszonym pod adres wskazany przez klienta. Dysponujemy własnymi materiałami do ochrony przewożonych gabarytów, które gwarantują, że przewożony sprzęt zostanie dowieziony w niezmienionym stanie.

Transport Wrocław - cena usług tranposrtowych, opinie i koszty transportu we Wrocławiu