Przewozy dla firm i osób fizycznych

Celem działalności naszej firmy są przeprowadzki oraz usługi przewozowe dla firm, przewozy małych i dużych gabarytów oraz przewóz osób na terenie Wrocławia, Polski, a także innych państw Europy. Naszym klientom od wielu lat zapewniamy usługi przewozowe najwyższej jakości, zachowując szczególną dbałość o przewożony ładunek czy przewożone osoby. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzin naszego bloga.

Specjalizujemy się w usługach przewozowych...

Lata doświadczeń i ilość wykonanych zamówień pozwoliło wyspecjalizować się nam w usługach przewozowych związanych z transportem lub przeprowadzkami. Dodatkowo zapewniamy naszym klientom załadunek oraz rozładunek przewożonego towaru a w szczególnych przypadkach nawet spakowanie czy skręcanie przewożonych mebli. Posiadamy fachową wiedzę, niezbędny sprzęt oraz doświadczenie, które umożliwia wykonanie każdego zlecenia przewozowego na terenie naszego kraju i nie tylko. Sprawdź nasze referencje lub zadzwoń do naszej firmy.

Przewóz Wrocław - cena usług przewozowych, opinie i koszty przewozu we Wrocławiu

 

Czym są przewozy drogowe?

Droga jest możliwą do zidentyfikowania trasą, drogą lub ścieżką między dwoma lub więcej miejscami. Drogi są zazwyczaj wygładzone, utwardzone lub w inny sposób przygotowane do umożliwienia łatwej podróży czy przewozów, chociaż nie muszą być, a historycznie wiele dróg było po prostu rozpoznawalnymi trasami bez formalnej budowy lub konserwacji. W obszarach miejskich drogi mogą przechodzić przez miasto lub wioskę i być nazywane ulicami, pełniąc podwójną funkcję służebności i trasy przestrzeni miejskiej .

Pojazdy używane do przewozów drogowych

Najczęstszym pojazdem drogowym jest samochód; kołowy pojazd pasażerski, który ma własny silnik. Inni użytkownicy dróg to autobusy, ciężarówki, motocykle, rowery i piesi. Od 2010 r. Na całym świecie było 1,015 miliarda samochodów. Transport drogowy zapewnia użytkownikom dróg całkowitą swobodę przenoszenia pojazdu z jednego pasa na drugi i z jednej drogi na drugą, zgodnie z potrzebą i wygodą. Ta elastyczność zmian lokalizacji, kierunku, prędkości i czasu podróży nie jest dostępna dla innych środków transportu. Usługa „od drzwi do drzwi” jest możliwa tylko w transporcie drogowym.

Efektywność tego typu przewozów w Polsce

Samochody zapewniają wysoką elastyczność przy niskiej wydajności, ale wymagają wysokiego zużycia energii i powierzchni oraz są głównym źródłem hałasu i zanieczyszczenia powietrza w miastach; autobusy pozwalają na bardziej efektywne podróżowanie kosztem zmniejszonej elastyczności. Transport drogowy ciężarówkami jest często początkowym i końcowym etapem transportu towarowego.