Przewóz mebli Wrocław - profesjonalna firma przewozowa!

Perfect Przeprowadzki to przedsiębiorstwo oferujące usługi transportowe oraz przeprowadzkowe na terenie Wrocławia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjalizujemy się w sprawnym i bezpiecznym przewozie dobytku. Wykonujemy duże przeprowadzki całych obszarów biurowych, a także przewóz mebli z mieszkania do mieszkania. Nasi pracownicy zajmują się załadunkiem, zabezpieczeniem i przetransportowaniem przedmiotów oraz późniejszym wniesieniem do wskazanych pomieszczeń. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność naszej fachowości i solidności. Nasze przewozy meblowe wykonujemy przy użyciu przystosowanych do tego pojazdów transportowych, które są w stanie pomieścić więcej gabarytów niż samochody osobowe.

Przewóz antyków i delikatnych przedmiotów

Przeprowadzki muzeów czy domów o bogatym wyposażeniu w meble antyczne to temat, w którym również się specjalizujemy. Przewożenie mebli wykonanych ręcznie, często przy użyciu niezwykle drogich materiałów, to wyzwanie, któremu firma Perfect Przeprowadzki jest w stanie bez problemu podołać. Mamy doświadczenie w tego typu zleceniach, dlatego wiemy, jak powinno się zabezpieczyć drogocenne przedmioty, by nie uległy uszkodzeniu. Nasi pracownicy z ogromnym szacunkiem podchodzą do dziedzictwa kulturowego, kryjącego się w antykach i wieloletnich kosztownościach powierzonych nam przez klientów. Oprócz przewozu mebli zajmujemy się także transportem instrumentów muzycznych, takich jak między innymi pianina czy fortepiany. Pracownicy naszej firmy dokładnie zabezpieczą każdy element, aby nie doszło do powstania jakiejkolwiek szkody.

Ile kosztuje przewiezienie mebli?

Przewóz kanap, foteli, sprzętu AGD, stołów, biurek, szaf czy komód nie musi wiązać się z dużym wydatkiem. Nasza firma oferuje nie tylko profesjonalny, ale także tani przewóz mebli, który z pewnością okaże się satysfakcjonujący. Szczegółowy cennik przewozu mebli znajduje się w zakładce na naszej stronie internetowej. Ceny za usługi przeprowadzkowe różnią się w zależności od rodzaju przewożonego sprzętu i czasu, jaki będzie potrzebny na transport wszystkich rzeczy. W przypadku mniejszej zasobności portfela proponujemy usługi transportowe, gdzie cena zależy od liczby przejechanych kilometrów. Jeśli nie wiesz, jakie rozwiązanie będzie optymalne w Twoim przypadku, zachęcamy do kontaktu. Chętnie doradzimy i podliczymy wszystkie koszty.

Zapraszamy do kontaktu

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług przewozu mebli. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, rozjaśnimy sprawę.

Przewóz mebli w wyjątkowo niskich cenach  - Perfect Wrocław zaprasza