Bezpłatna wycena tel. 737 351 590

Przeprowadzki dla firm, biur i archiwów

Firma przeprowadzkowa „PERFECT” wykonała w czteroletniej działalności wiele przeprowadzek. Pomagaliśmy osobom fizycznym i osobom prawnym nie tylko w przeprowadzkach domów i mieszkań, ale także przeprowadzaliśmy firmy, biura i archiwa. Przy przeprowadzce firm zwracaliśmy szczególną uwagę na sprzęt techniczny, aby przy przenoszeniu jak i w transporcie nie uległ uszkodzeniu. Są to często różnego typu maszyny i urządzenia, które muszą być przetransportowane w całości. Posiadamy odpowiedni sprzęt i narzędzia pomocnicze.

Nasze ostatnie zlecenia transportowe dla firm

jak wygląda przeprowadzka dla firm

Trzy tygodnie temu meblowaliśmy VI piętro hotelu Wrocław przy ul. Powstańców Śląskich. Była trudna praca ze względu na to, że pracowały jednocześnie różne ekipy budowlane. Musieliśmy zabezpieczać folią nowe wykładziny w pokojach na których układaliśmy meble wyładowywane z 12 t samochodów ciężarowych.

Innym razem wynosiliśmy 70 sztuk łóżek i przewoziliśmy do innego hotelu w Warszawie. Utrudnienie polegało na tym, że łóżka były duże, a nie mogliśmy uszkodzić drzwi i ościeżnic, oraz ścian świeżo malowanych w pokojach korytarzach, oraz wind osobowych. Prace przebiegły zgodnie z planem i bez szkód.

Nasze przeprowadzkowe know-how

Podczas przeprowadzek biur zwracamy szczególną uwagę na przewożone komputery, sprzęt techniczny i przewożone meble. Przenoszenie kas pancernych nie stanowi dla nas większego problemu. Posiadamy pasy i wózki transportowe, które pomagają nam przy tego typu zleceniach. Pracownicy są w firmie zatrudnieni umową na czas nieokreślony i są przeszkoleni w zakresie przestrzegania przepisów BHP (Bezpieczeństwo i Higiena Pracy). Posiadają jednolite kombinezony firmowe. Są oni zdyscyplinowani i uważnie wykonują swoją pracę oraz polecenia swoich przełożonych.

Przewoziliśmy również archiwum firmie „MEDICA”. Załadunek we Wrocławiu, transport do Świebodzic i rozładunek we wskazanym miejscu i ułożenie na regałach przeznaczonych na ten cel

Następnie przenosiliśmy tejże firmie archiwum z Kamienia Pomorskiego do Świebodzic. Pracowaliśmy od godz.4.00 do6.00 dnia następnego. Dysponowaliśmy wtedy dwoma samochodami ciężarowymi i pracowaliśmy w 6 osób. Przewieźliśmy 1600 segregatorów i kartotek z dokumentami. Zleceniodawca był z naszej usługi bardzo zadowolony. Zadeklarował, że przy przeprowadzce następnego archiwum również skorzysta z naszych usług. Nas również satysfakcjonuje taka współpraca i chętnie podejmiemy się podobnego wyzwania w niedalekiej przyszłości.

Pragniemy zauważyć, że nasza firma przeprowadzkowa posiada ubezpieczenie przewoźnika na cały kraj i na całą Unię Europejską. Zwracamy uwagę na dbałość o mienie klienta, oraz jakość wykonywanych usług przez firmę "PERFECT”. Z naszych usług będziecie państwo zadowoleni ja klienci, którym już służyliśmy.

przeprowadzka biura nie jest dla nas wyzwaniem

Zobacz co jeszcze możemy zrobić dla Twojej firmy

Możemy również się umówić na pakowanie towarów będących przedmiotem przeprowadzki, jak również na przygotowanie całego biura lub poszczególnych pomieszczeń do przeprowadzki. Wtedy segregatory, dokumenty pakujemy owijając folią - streczem. Łatwiej jest przy wykładaniu dokumentacji na półki, bo widać opisane segregatory i dokumenty przez przeźroczysty strecz. Poza tym jest to łatwiejszy i najtańszy sposób pakowania. Wykonujemy również usługę rozkręcania i skręcania mebli, które powodują taką konieczność. Najczęściej meble są skręcane na miejscu i dlatego niektóre nie mieszczą się w drzwiach, lub na klatkach schodowych.

Dobrze zorganizowana przeprowadzka, to mniej stresów, łatwiejszy dostęp do rzeczy przeprowadzanych i lepsza logistyka. Niestety zdarza się, że zastajemy po przyjeździe na miejsce przeprowadzki wielki bałagan, źle poukładane rzeczy i źle spakowane. To powoduje chaos i wielką dezorganizację pracy. Nie wiadomo od czego zacząć pracę. Gdzie jest początek, a gdzie koniec… Jeśli państwo sobie życzą, to pakowanie i sprzątanie za uzgodnioną opłatą możemy wykonać. Dostarczamy wtedy mocne worki foliowe i profesjonalne kartony.

Firma Perfect gwarantem bezpieczeństwa przy przeprowadzce Twojego biura

Trzeba pamiętać, że dobra organizacja przeprowadzki i logistyka to łatwiejsza przeprowadzka, bezpieczna przeprowadzka, bezstresowa przeprowadzka i bez strat. My tylko takie przeprowadzki wykonujemy. Polecamy swoje kompleksowe usługi przeprowadzkowe.

Mamy wiele referencji i opinii od klientów, którym świadczyliśmy nasze usługi. Wielu zamawiało u nas przeprowadzkę wielokrotnie. Świadczy to o wysokiej jakości naszych usług. Nie zastanawiaj się i zaproś nas do współpracy. Znajdziemy dla Was czas i zapiszemy termin w kalendarzu.

Wypełnij formularz na stronie, ale najlepiej zadzwoń na telefon 737 351 590.

Specjalizujemy się w wykonywaniu przeprowadzek.