s

Bezpłatna wycena przeprowadzki tel. 737 351 590

Mocne kartony do pakowania

Kartony do przeprowadzki


Wybór pudełek zależy głównie od rodzaju przedmiotów, które mają się w nich znaleźć. Oczywiście rzeczy w domu są bardzo zróżnicowane pod względem rozmiarów, wagi oraz trwałości. Dlatego najlepiej zaopatrzyć się w kilka różnych typów opakowań. Mocne kartony do pakowania (minimum 5 warstw tektury) przydadzą się w przypadku ciężkich przedmiotów, np. sprzętów kuchennych, a nawet książek. Warto zwrócić uwagę, aby nie miały one zbyt dużych rozmiarów. Im mniejsze solidne pudła do przeprowadzki, tym większy komfort przenoszenia ich z miejsca na miejsce.

Gdzie kupić duże i solidne kartony do przeprowadzki?

Duże kartony do przeprowadzki przydadzą się z kolei do transportu pościeli, poduszek, koców, ręczników itp. Nie muszą jednak być szczególnie grube. Największe rozmiary pudeł przeznacza się dla urządzeń typu telewizor czy komputer wraz z monitorem. Trzeba pamiętać, aby wypełnić puste miejsce gąbką lub papierami.

Najbardziej oczywiste miejsce zdobycia pudełek to sklep Zapakujemy.pl we Wrocławiu- tam znajdziecie Państwo wszystko co potrzeba do bezpiecznego zapakowania transportowanych przedmiotów. Duży wybór asortymentu sprawi, że kartony można dopasować do wielkości i wagi transportowanych przedmiotów. Kartony dostępne są w ofercie wielu marketów, takich jak Ikea, Pepco, Obi, Castorama, Jysk, Leroy Merlin, Mrówka, Brico czy Auchan. Powinny znajdować się na standardowym wyposażeniu, ale trzeba jednak mieć na uwadze, że asortyment może się okresowo zmieniać. Znacznie pewniejsze miejsce pod tym względem to sklep Zapakujemy.pl. Kartony stanowią podstawowy element działalności tej instytucji. Poza tym pudełka do przeprowadzki sprzedaje się za pośrednictwem popularnych portali aukcyjnych: OLX oraz Allegro.

Skąd wziąć tanie lub darmowe kartony lub większe pudła w niewielkiej cenie?

Kartony przeprowadzkowe ze sklepu mogą być stosunkowo drogie, ale przynajmniej zyskuje się pewność ich jakości oraz wytrzymałości. Przeważnie jednak nie trzeba inwestować w takie pudełka kartonowe. Często wystarczą zwykłe, nawet używane kartony. Aby je zdobyć, wystarczy pójść do pobliskiego marketu czy hurtowni. W tych miejscach zużyte pudełka zazwyczaj zostają wyrzucone, więc wystarczy poprosić obsługę o ich udostępnienie. Co najważniejsze: takie kartony są przeważnie całkowicie darmowe. Jeśli jednak mały sklep zażyczy sobie uiszczenia symbolicznej opłaty, to wciąż można w ten sposób zdobyć tanie kartony do przeprowadzki.

Więcej informacji o pakowaniu, znajdą Państwo na naszej stronie perfect-przeprowadzki.wroclaw.pl

Największe pudełka kartonowe

....