Transport mebli dużego gabarytu

Przeprowadzka wymaga przewiezienia w nowe miejsce wielu przedmiotów, nie tylko drobiazgów, ale także elementów wielkogabarytowych. Należą do nich choćby meble i instrumenty muzyczne – ciężkie, nieporęczne, a przy tym delikatne i często bardzo cenne. Jak poradzić sobie z ich transportem?

Jak zabezpieczyć przedmioty wielkogabarytowe?

Duża szafa, wykonana za zamówienie komoda, stół przechodzący z pokolenia na pokolenie czy fortepian darzony sentymentem – jak bezpiecznie przewieźć je do nowego domu? Profesjonalny transport mebli i wartościowych instrumentów wymaga w pierwszej kolejności skrupulatnego przygotowania do przewozu. Folia bąbelkowa, folia stretch, pianka tapicerska czy koce z pewnością pozwolą ochronić sprzęty przed drobnymi uszkodzeniami. Jak jednak poradzić sobie z ich wyniesieniem na zewnątrz i transportem, by nie spowodować szkód?

Transport pianina i fortepianu – profesjonalnie i bezpiecznie

Zniesienie, załadunek i transport pianina, fortepianu bądź mebli wymagają wiele wysiłku i posiadania odpowiedniego sprzętu – z tego powodu optymalnym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy wyspecjalizowanej w przeprowadzkach. Jej pracownicy mają do dyspozycji m.in. wózki meblowe i fortepianowe, deski i rampy, a także profesjonalne pasy transportowe oraz uprzęże, które ułatwiają przenoszenie dużych elementów wyposażenia i zabezpieczenie ich na czas transportu. Odpowiednie pojazdy pozwalają natomiast na przewóz fortepianu, pianina czy mebli zgodnie ze standardami, które umożliwiają dostarczenie ich w wybrane miejsce w stanie nienaruszonym.