Koronawirus w Polsce ile to potrwa i kiedy będzie się można przeprowadzać

Szanowni klienci, nasza firma nie ma zakazu prowadzenia działalności w czasie ogólnokrajowej kwarantanny, nie mniej podlegamy tym samym zasadom co wszyscy inni obywatele w Polsce.

Jednorazowe rękawiczki, płyny dezynfekujące i maseczki zakrywające usta i nos to nasze stałe wyposażenie w obecnych czasach. W chwili obecnej obowiązują zakazy np. gromadzenia się oraz przemieszczania, ale jeżeli po świętach są Państwo zmuszeni do wyprowadzki, może to być wystarczający powód usprawiedliwiający konieczność opuszczenia domu. W celu uniknięcia otrzymania kary finansowej radzimy skontaktować się z odpowiednimi służbami w celu upewnienia się czy działania, które chcą Państwo podjąć mieszczą się w zakresie dopuszczalnym obecnymi przepisami i nie zagrażają innym obywatelom Polski.

Nie mniej, jeżeli to możliwe radzimy #zostańwdomu, a termin przeprowadzki możemy umówić z Państwem w późniejszym czasie, kiedy nie będzie tego typu obostrzeń. Myślę, że także obecny wynajmujący mieszkanie, z chęcią przedłuży z Państwem umowę bo niezwykle trudno w chwili obecnej będzie mu wynająć mieszkanie. Sytuacja jest nadzwyczajna i należy podjąć nadzwyczajne środki abyśmy wszyscy mogli bezpiecznie pracować lub przetrwać okres kwarantanny.

W przypadku wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu.