Koronawirus – porady dla przeprowadzających się

Mamy niezwykle wymagającą sytuację, dlatego na Państwa prośbę (i w związku z wieloma pytaniami od naszych klientów) przygotowaliśmy garść informacji jak przygotować się do przeprowadzki w obecnych czasach

Chroń siebie i osoby w twoim otoczeniu przed wirusem

Po pierwsze bezpieczeństwo. Jeżeli przebywasz na kwarantannie poinformuj nas o tym. W takim przypadku musimy odmówić wykonania usługi. Brak tej informacji może dodatkowo narazić nas i naszych najbliższych na niebezpieczeństwo. W przypadku nałożenia przez Stację Sanitarno-Epidemiologiczna, kwarantanny na Państwa nie jesteśmy w stanie skutecznie realizować usługi. W takim przypadku, termin realizacji musi zostać przeniesiony na dzień, kiedy kwarantanna zostanie uchylona przez odpowiednie służby.

Koronawirus w Europie, mapa zagrożonych rejonów

W tej chwili koronawirus zbiera srogie żniwo we Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii a także u naszych sąsiadów w Niemczech, dlatego przeprowadzka w tej chwili w te rejony Europy jest niemożliwa. Jednym z powodów są „zamknięte” granice, ale też i odcięte miasta we Włoszech. Z przyczyn technicznych, ale też i ze względów bezpieczeństwa nie jesteśmy w stanie świadczyć naszych usług skutecznie w tych rejonach świata.

Koronawirus w Polsce

Na Dolnym Śląsku sytuacja jest w miarę unormowana, w przypadku chęci lub raczej konieczności przeprowadzki do innego miasta zalecamy zapoznać się z tym wpisem na naszym blogu.

Dla przestrogi pokazujemy aktualne dane (na podstawie Wikipedii) na temat ilości osób w Polce, wykres już się wypłasza co potwierdza, że kwarantanna działa, niestety przez podjęte działania, będziemy dłużej przywracali nasze życie do stanu sprzed epidemii.

Ilość osób zakażonych w Polsce