Ile kosztuje przeprowadzka we Wrocławiu?

Gdy mowa o przeprowadzkach, to cena usługi na pewno odgrywa tutaj dużą rolę. Ważne jest to, aby była ona adekwatna do skali całego przedsięwzięcia. Ponieważ każda sytuacja jest inna, firma zajmująca się przeprowadzkami musi podchodzić bardzo indywidualnie do każdego zlecenia, dokonując skrupulatnej wyceny, także na miejscu. Nie zaszkodzi sprawdzić, jak wygląda lokal, z którego rzeczy będą przewożone, jak również miejsce docelowe takiej przeprowadzki.

Od czego między innymi uzależniona jest cena takich usług?

  • – Od miejsc, których przewóz rzeczy dotyczy, a mianowicie na którym piętrze znajduje się lokal, z którego trzeba wynieść rzeczy, jak również miejsce docelowe przeprowadzki.
  • – Ważną rolę odgrywa to, czy w danych obiektach znajdują się windy mogące pomóc w znoszeniu oraz wnoszeniu ciężkich przedmiotów.
  • – Znaczenie mają także ciężar oraz gabaryty przenoszonych rzeczy.

Telefon nie gryzie

Zawsze warto zadzwonić do firmy i zapytać o przybliżoną wycenę przez telefon. To szczególnie wskazane w sytuacji, kiedy przeprowadzka jest niewielka i dotyczy na przykład małej ilości przedmiotów, czy mebli. Wtedy na pewno łatwiej jest ją wycenić. Czasem zdarza się jednorazowa potrzeba przewiezienia dużego narożnika albo materiałów budowlanych z garażu na plac budowy, czy nowo zakupionych mebli do mieszkania. Aby mieć wyobrażenie o tym, jak kształtują się ceny, poniżej prezentujemy przykładowe usługi naszej firmy wraz z cennikiem:

  • samochód z kierowcą i dwoma pracownikami – 99 zł za godzinę
  • załadunek, transport, rozładunek – od 350 złotych